Facebook ČSSD BRNO - město Twitter ČSSD BRNO - město

Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-střed.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brně-střed a kandidátech ČSSD za Brno-střed.

 


O naší organizaci

Místní organizace ČSSD Brno-střed 01 je jedna ze dvou buněk (MO 01 a MO 25), které fungují v srdci města Brna. Již od založení MO 01 bylo naším cílem udělat z městské části Brno-střed místo, kde bude radost žít a jehož obyvatelé budou hrdými "Střeďáky". Atraktivní a zároveň prosperující místo, bezpečné a ohleduplné k potřebám jeho občanů, využívající různorodosti a specifik tak velké městské části, jakou Brno-střed je.

Tato vize nás neopustila, ať jsme zasedali v zastupitelských lavicích jako členové koalice, či jako zastupitelé opoziční. I přes to, že v tomto volebním období nemáme možnost spolurozhodovat o chodu a správě naší městské části v rámci ZMČ, nadále pevně zastáváme sociálně-demokratické myšlenky, ideje, které zajistí středu Brna úspěch, stabilitu, ale také dobré hospodaření s prostředky MČ a spravedlivý přístup k občanům i jejich skupinám.

Naše organizace je otevřena všem, kteří to s městskou částí Brno-střed myslí vážně a chtějí pomoci srdci Brna také jinak, než jen slovy.

Členská základna MO 01 ČSSD Brno-střed je složena mezigeneračně napříč všech "škatulek" občanů; zastoupeny jsou zde prakticky všechny věkové kategorie mezi 18 a 90 lety. Počínaje studenty přes státní zaměstnance, živnostníky či specialisty ve svých oborech až po seniory.

Členem je mj. také Bc. Roman Onderka, MBA, poslanec Parlamentu ČR.