Facebook ČSSD BRNO - město Twitter ČSSD BRNO - město

Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-střed.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brně-střed a kandidátech ČSSD za Brno-střed.

 


Je po volbách...

So 22.11.2014 21:07

Komunální volby 2014 jsou za námi a život v městské části Brno-střed se samozřejmě nezastavil. Stejně tak se nezastavila žádná z našich dvou místních organizací ČSSD Brno-střed, a tak bychom Vás chtěli i nadále zásobovat informacemi také prostřednictvím těchto webových stránek.

Naše komunikace s Vámi prostřednictvím webu bude rozhodně pokračovat. Rádi bychom objem našich sdělení rozšířili, a to prostřednictvím článků, do budoucna nově také blogu, fotek nebo videí. Také jsme se rozhodli chytit vlak elektronických médií a založili jsme facebookovou stránku a TWITTER, abychom Vám byli blíž i dalšími cestami. V budoucnu se budeme snažit i nadále plnit tyto webovky Informacemi z městské části, a také pohledy a názory na aktuální dění v naší městské části a zejména na radnici, a přibližovat prostřednictvím internetu naše myšlenky, postoje a nápady.

V zastupitelstvu MČ Brno-střed jsme sice nyní v opozici, ale stále Vám chceme být o něco blíž a dosáhnout našeho společného cíle: městské části, ve které bude každodenní život radostí. Naším společným cílem je lepší Brno-střed.